Єлісєєв про заяву Зеленського щодо Криму: Це плювок у бік дипломатів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Криму

Зовнішньополітичний радник п’ятого президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв відреагував на заяву президента Зеленського про те, що до нього “ніхто не думав” про деокупацію Криму, передає 5.ua.

“Це, по суті, був плювок у бік дипломатів, тих, хто дійсно займався, і наших кримськотатарських патріотів. Це був плювок в обличчя нашим партнерам. Хто ввів санкції? Європейський Союз, американці. А відома декларація Помпео?.. Перша резолюція, яка була в 2014 році, а потім 2015 року, 2016-го про права людини, потім наступна резолюція щодо мілітаризації Криму. А використання міжнародних судових структур? Чого варте лише одне рішення Міжнародного Суду ООН, який згідно з Конвенцією ООН з расової дискримінації почав змістовний розгляд цієї справи щодо постійного члена РБ ООН – росії”, – нагадав дипломат.

Єлісєєв наголосив, що сама ідеологія Кримської платформи була закладена при президентстві Петра Порошенка, і порадив “дипрадникам показати президенту якісь довідки і почитати”.

Він обурився тим, що Зеленський “навіть не запровадив санкції за будівництво Керченського моста путіним”, і заявив, що слова президента – “наслідок повного непрофесіоналізму нинішньої влади”.

“Коли кажуть, що до Зеленського ніхто не займався Кримом або що завдяки Зеленському кримське питання винесли на передній план, – це абсолютна, скажу недипломатично, брехня і неправда… Президент держави має говорити об’єктивну інформацію – подобається їм це, не подобається. Але принаймні це не має засмучувати наших партнерів”, – додав Єлісєєв.

Читай у Google News!