Країна працює на дорожній картель Зеленського?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Країна працює на дорожній картель Зеленського? 1

Вся країна працює на дорожній картель Володимира Зеленського. 9 з 10 великих закупівель цього тижня – дороги. Більше нічого “великого” купувати державі, як виявилось, не потрібно. Про це пише державна уповноважена Антимонопольного комітету України у 2015—2019 роках Агія Загребельська у Facebook.

Водночас, за її словами, пісок, який купується для проєкту “Велике будівництво” Зеленського, за документами коштує уп’ятеро дорожче від ціни на легальному кар’єрі. “Купити пісок на легальному кар‘єрі за 65 грн, а закласти в кошториси за ціною понад 300 грн. – маржинальність 500%. На пісок з нелегального кар‘єру маржинальність може досягати й 1000%”, – наголошує Загребельська.

“Ці нескромні доходи оплачуються з державного бюджету, тобто з наших грошей. І далі розтікаються по гаманцях дорожньої мафії та Зеленського і Ко. “Автомагістраль-Південь” за два роки отримала вже підрядів на суму понад 80 млрд грн – це понад 3% річного державного бюджету. А тепер на прикладі піску спробуйте бодай уявити, скільки з цих коштів було тупо вкрадено. І мова лише про одного субпідрядника Великого будівництва Зеленського, хоча й найбільшого”, – пише юристка.

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket