ОПОРА зафіксувала масове переписування та протоколи з майбутнього на Закарпатті

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Однією із найбільших проблем ночі підрахунку голосів із 21 на 22 липня стало масове переписування уточнених протоколів не на засіданні дільничних виборчих комісій. Такі факти спостерігачі ОПОРИ зафіксували в ОВК в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві, Хусті, повідомляють у ОПОРІ Закарпаття.

“Однією із найбільш помітних проблем ночі підрахунку голосів із 21 на 22 липня стало масове переписування уточнених протоколів не на засіданні дільничних виборчих комісій. В ніч на 22 липня спостерігачі ОПОРИ зафіксували “переписування” протоколів у ОВК в Ужгороді, Хусті, Сваляві, про що негайно було повідомлено поліцію. Вранці, 22 липня, факти ймовірного переписування протоколів зафіксовані на ОВК у Мукачеві, приблизно о 13.00 таке ж помічено і у місті Свалява” – йдеться в повідомленні.

Крім того, у місті Мукачево 21 липня приблизно у 22.00 до приміщення ОВК прибуло кілька дільниць, втім не поспішали здавати документації. Як виявилося, у них у протоколах була вказана дата 22 липня. У місті Свалява ДВК  №210346 (с. Грабово) прибула до ОВК до півночі, втім була завернута в чергу з боку ОВК, оскільки виявилося, що їхні два протоколи теж були позначені як такі, що створені вже з настанням нової доби.

Закарпатська команда ОПОРИ наголошує, такі дії – не лише грубе порушення встановленої законодавством процедури, а й може бути підставою для притягнення до кримінальної відповідальності.

Читай у Google News!