Країна переросла питання Шкарлета, але не питання переслідування опозиції – Новіков

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
переслідування опозиції

Адвокат Ілля Новіков у коментарі журналістам заявив, що атака на п’ятого Президента Порошенка під час гарячої фази війни свідчить, що влада не готова відмовитись від практики переслідування опозиції.

“Питання в тому, чому люди, які спілкуються з Медведчуком, які пояснюють йому, що він має робити, щоб його обміняли, щоб Україна погодилася його віддати його кумові в обмін на когось з наших захисників, чому вони захотіли, щоб саме цей текст він наговорив? З папірця, з суфлера, це вже всі прокоментували. Навіть першого дня, коли з’явилося його фото в наручниках, з нього хтось зробив діпфейк, коли він співає ‘Ой у лузі червона калина’. Навіть той діпфейк був більш переконливий, ніж те, що він наговорив”, – зазначає Новіков.

За його словами, це не слова Медведчука, це слова тих, хто ці слова писав. “Я повністю на 100% впевнений, що він читав з надрукованого тексту. І питання не в тому, чи ми віримо, чи не віримо Медведчуку – дивне було б питання. Питання в тому, чому саме зараз було прийняте таке рішення, щоб саме цей текст оголосити вустами Медведчука”, – говорить Новіков.

“Слова Медведчука це не сенсація, але дуже погана новина – це логіка, яка присутня в людей наприкінці третього місяця гарячої фази цієї війни. Те, що вони нехтують тим, як це вплине на ситуацію всередині суспільства, нашу єдність, якої ми дотримувалися весь цей час”, – зазначає Новіков.

“Якщо країна переросла питання Шкарлета, якщо країна переросла багато інших питань, на жаль, вона питання переслідування опозиції, здається, що думкою деяких людей у наших керівних органах не переросла. Це дуже не на часі”, – резюмує Новіков.

Читай у Google News!