КРАІЛ не побачила підстав для анулювання ліцензії 1XBET

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
1XBET

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) заявила, що не виявила підстав для анулювання ліцензії ТОВ “Твоя беттінгова компанія” (ТБК) на роботу букмекера 1xBet, якому приписують російських власників, пише biz.censor.net.

КРАІЛ ініціювала проведення перевірки достовірності відомостей у документах, поданих ТОВ “ТБК” для отримання ліцензій та направила відповідні запити до Служби безпеки України, Бюро економічної безпеки України, Державної служби фінансового моніторингу України, а також Подільської окружної прокуратури міста Києва, що здійснює процесуальне керівництво у відповідному кримінальному провадженні за участю ТОВ “ТБК”.

Законодавство про азартні ігри містить виключний перелік підстав для прийняття рішення про анулювання ліцензії, серед яких – документальне підтвердження встановлення факту контролю за діяльністю ліцензіата з боку держави, що здійснює збройну агресію проти України.

“Станом на сьогодні КРАІЛ не отримала жодного підтверджуючого документу від компетентних органів державної влади щодо наявності зв`язків ТОВ “ТБК” та власників бренду 1xBet із державою-агресором. Зважаючи на це, анулювання ліцензій за відсутності належного підтвердження буде порушенням законодавства з боку КРАІЛ”, – сказано в повідомленні.

Читай у Google News!