Зеленський надав почесне звання “Заслужений юрист України” Москвич, яка сприяла призначенню директором ДБР людини Татарова – ЦПК

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Зеленський

Президент Зеленський надав почесне звання “Заслужений юрист України” Лідії Москвич, яка була головою конкурсної комісії з обрання директора ДБР та сприяла перемозі в конкурсі Олексія Сухачова, який вважається людиною заступник Керівника Офісу Президента Олега Татарова, передає prm.ua з посиланням на Центр протидії корупції.

“Пані Москвич була головою комісії з обрання директора ДБР. І зробила все від неї залежне, щоб конкурс виграла креатура Татарова – пан Сухачов. Тоді інакше і бути не могло, бо Москвич, наприклад, входить з Татаровим до редколегії журналу “Вісник кримінального судочинства”, – зазначили в ЦПК.

У Центрі переконані, що нагорода, якою відзначили Москвич, є подякою від Офісу президента.

“Тому зараз не варто дивуватись, що ДБР раптом не знаходить підтверджень, що пан Трухін був за кермом Ауді, яке скоїло ДТП на Бориспільській трасі. Що ДБР виконує будь-які вказівки влади”, – наголошують у Центрі протидії корупції.

Окрім того, у ЦПК нагадали, що через підозри у плагіаті Етична рада та міжнародні експерти не допустили Лідію Москвич до участі у конкурсі в члени Вищої ради правосуддя.

Читай у Google News!