Компанія Мураєва підтвердила, що її придбав спонсор “Слуг народу” Слюсарєв – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Мураєв

ТОВ “Східна фінансова група” відреагувало на заяву представника Харківського антикорупційного центру Володимира Рисенка стосовно зміни своїх власників, а також власників компанії “Завод “Рапід”, де ТОВ “Східна фінансова група” виступає засновником. Про це йдеться в релізі підприємства, передає gazeta.ua.

Вказані юридичні особи, за версією Рисенка, належали Євгену Мураєву, а зараз змінила власника, начебто з метою уникнення конфіскації. У “Східній фінансовій групи” такі заяви активіста спростували.

“По-перше, вказані підприємства не були у власності Євгена Мураєва, він не входив до складу засновників товариств.

По-друге, ТОВ “Східна фінансова група” і ТОВ “Завод “Рапід” не підпадають під дію жодних санкцій в Україні та за її межами, а тому не належать до переліку активів, на які може поширюватися законодавство щодо конфіскації майна”, – йдеться в релізі компанії.

“Усі угоди з продажу активів харківському підприємцю Вадиму Слюсарєву укладені із дотриманням чинного законодавства України. Новий власник забезпечив успішну релокацію компаній із зон бойових дій, зберіг робочі місця, узяв на себе відповідальність за подальший розвиток підприємств, аби ми й надалі продовжували працювати на підтримку економіки нашої держави”, – зауважили в ТОВ.

Наостанок там зауважили, що відомості про нібито виїзд Вадима Слюсарєва на ПМП до країни-агресора не відповідають дійсності, а сам він не має жодного стосунку до політради партії “Слуга народу”.

Як відомо, раніше юрист Харківського антикорупційного центру Володимир Рисенко повідомив, що бізнес родини екснародного депутата України Євгенія Мураєва переписали на Вадима Слюсарєва, якого ЗМІ називали “одним з кураторів партії “Слуга народу” у Харківській області” та його адвокатку Олену Бардіну.

При цьому, як пише censor.net, представники підприємства у своїй заяві не згадали, що Євгеній Мураєв був директором підприємства до зміни власників.

Компанія Мураєва підтвердила, що її придбав друг Зеленського та спонсор Слуг народу Слюсарєв 01

Крім того, Мураєв був керівником цього підприємства й в 2009-2010 роках

ТОВ “Східна фінансова група” за даними аналітичної системи Youcontrol змінила власників у червні 2022 року. 21 червня бенефіціарним власником зазначили Олену Бардіну, яка надавала коментарі ЗМІ як адвокатка Вадима Слюсарєва. Особисто Слюсарєв у засновниках підприємства вказується трохи пізніше. До них єдиним засновником підприємства була Ольга Мураєва – мати екснардепа Євгенія Мураєва. Сам Євгеній Мураєв у грудні 2021 року ще офіційно був зазначений як директором цієї фірми.

Читай у Google News!