Кожне місто, кожна вулиця, кожен дім в Україні стане пеклом для путіна – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
пеклом для путіна

Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що захистити цивільне населення може лише сильна, добре забезпечена армія та оснащені сили територіальної оборони.

путін може вдарити в будь-якому місці. Тим більше як вчора держсекретар США Блінкен на засідання Радбезу ООН наголосив, що путін готується до війни із застосуванням ракет, в тому числі балістичних, авіаударів. І сьогодні під ударом може опинитися будь-яка точка України”, – застерігає Порошенко.

“Евакуація – це означає тікати, а тікати – це означає, що наша армія буде відступати. Я категорично наголошую на тому, що це не шлях в поточній ситуації. Я хочу сказати, що є військовий план. І в рамках цього військового плану ми здатні захистити цивільне населення”, – переконаний Порошенко.

“Ми можемо розгорнути артилерійські системи, системи реактивного залпового вогню, можемо встановити контрбатарейні станції, які в нас є в розпорядженні. І точними ударами накривати артилерію, яка обстрілює цивільні квартали української території”, – говорить Петро Порошенко.

“Для цього потрібні дії влади. Два місяці тому, коли в цій студії сиділи віце-прем’єр, міністр оборони, генерали, секретар РНБО, які заперечували, що взагалі існує загроза, я сказав, що ми подали законопроєкт, там є п’ять напрямків, які терміново треба врегулювати”, – нагадав лідер партії.

“Напрямок перший – терміново підвищити грошове забезпечення військовослужбовців. Збільшіть грошове забезпечення військовослужбовців для того, щоб волонтери, добровольці, ті, хто служили, ветерани мали можливість терміново повернутися у свої частини, стати пліч-о-пліч. Зараз рівень комплектації бойових бригад у нас складає 60%. Це – неприпустимо”, – вважає Петро Порошенко.

“Друга позиція – наповнити стратегічні резерви пальним, харчовим, бойовим забезпеченням. Третя позиція – розгорнути резерв першої черги. Четверта позиція – профінансувати і озброїти територіальну оборону для того, щоб якщо путін прийме рішення вдертися в Україну, кожне місто, кожна вулиця, кожен квартал і кожен дім стане для нього пеклом”, – говорить Порошенко.

“Українці здатні захиститися. Для цього треба, щоб народні депутати проголосували збільшення цього фінансування. Монобільшість блокує це. Зеленський сьогодні пояснив, чому це блокується. Тому що він сказав: ми можемо фінансувати або армію, або дороги. Одночасно фінансувати не можемо”, – констатує Порошенко.

“Моя порада Зеленському: зашийте кармани, припиніть красти, припиніть брати відкати і спрямуйте гроші на армію. І це захистить людей. Ми здатні це зробити. Ми вміємо це робити. І в жодного путіна нічого не вийде”, – резюмує Порошенко.

Читай у Google News!