Влада не відповідає очікуванням людей щодо оборони та якості життя – соціолог

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
polls 2


Падіння рейтингу української влади пов’язане з внутрішніми й зовнішніми проблемами, а також з її неефективністю. Про це заявив заступник директора Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушецький, передає prm.ua.

“Насправді ми маємо певну довгострокову тенденцію поступового розмивання підтримки партії влади, що, в принципі, типово для кожної влади. А враховуючи, що за останній період якісь внутрішні проблеми й зовнішні проблеми тільки зросли, то підтримка партії влади трохи знижується. А натомість зростає підтримка опозиційних партій, які особливо тепер потрапляють у нинішній порядок денний на фоні зовнішньої ескалації, а так само і в порядок денний певної державної компетентності. Тому що основна з претензій до нинішньої влади – це певна некомпетентність і корумпованість. Тому вважається, що досвідчені і більш компетентні діячі можуть привести Україну до процвітання або захистити Україну від зовнішнього ворога”, – сказав він.

За його словами, чинна влада не відповідає очікуванням ані людей, які мають запит на ефективну оборону держави, ані тих, що прагнуть якісного життя.

“А нинішні ці кроки, здається, якщо брати історію України, не такими будуть ефективними на цьому етапі, щоб підняти рейтинг влади. І питання в тому, наскільки вони будуть ефективними, що його утримати. Тому що поки що насправді в однієї частини суспільства є запит на ефективну оборону країни, і нинішня влада не так щоб зовсім вписується в цей образ. А в іншої частини є запит на якісне життя в Україні з високими зарплатами і пенсіями і так далі, на що також багато хто вважає, що нинішня влада не вписується. Тому, звісно, нинішні кроки влади не виглядають такими, що можуть якось успішно змінити громадську думку з цих питань”, – зазначив Грушецький.

Читай у Google News! google news