Корупція в Україні чинить значний вплив на постачання зброї – президент Литви

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Корупція в Україні чинить значний вплив на країни Заходу під час ухвалення рішень про постачання зброї Києву, каже президент Литви Гітанас Науседа, передає lrt.lt.

“Це важлива причина. Це дуже важлива причина. Оскільки ті держави, які надають підтримку Україні, є демократичними державами, значить, вони повинні враховувати настрої свого суспільства і думку виборців”, – заявив лідер країни в ефірі програми “LRT Forumas” у понеділок увечері.

“Уявіть, що виборці в тій чи іншій державі бачать, що в країні, на яку спрямована допомога, відбуваються дуже помітні корупційні скандали. Це величезний удар по репутації цієї держави”, – додав він.

Про це Науседа сказав після того, як президент України Володимир Зеленський у неділю ухвалив рішення замінити міністра оборони Олексія Рєзнікова на Рустема Умерова, який з минулого року очолював Фонд держмайна.

Хоча Зеленський у своїй заяві не згадав корупцію, останнім часом у Міністерстві оборони України розпочалися розслідування щодо зловживань і хабарництва під час закупівель зброї.

Науседа не вважає, що цей факт став причиною затримки поставок американських винищувачів F-16.

Читай у Google News!