Конгресмен МакКол: Вашингтон повинен збільшити обсяги військової допомоги Україні

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Конгресмен МакКол: Вашингтон повинен збільшити обсяги військової допомоги Україні 1

Якщо ми хочемо протистояти Росії, то допомога [Україні] кинути виклик Путіну на його порозі, – це сильний сигнал, що Америка буде підтримувати своїх союзників, де б вони не були, пише конгресмен Майкл МакКол для The National Interest.

Але ми можемо зробити більше. Зокрема, ми повинні розробити ефективну стратегію для Чорного моря, згідно з якою Сполучені Штати, НАТО та інші союзники США зможуть регулярно розміщувати там військово-морські засоби для кращої підтримки України проти Росії.

Необхідно також збільшити обсяги іноземної військової допомоги Україні. Минулого року постачання протитанкових ракет Javelin було зміною безпекових можливостей країни. Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер нещодавно сказав: “Ми також повинні дивитися на такі речі, як протиповітряна оборона і оборона прибережної смуги … Це те, що є розумним і необхідним, щоб Україна мала сучасні можливості для захисту та запобігання подальшій агресії проти її території”.

Ось чому я надіслав листа радника з національної безпеки Джона Болтона разом з моїми колегами Адамом Кінцінгером, Брайаном Фіцпатріком і Грегом Пенсом, щоб запропонувати допомогу Конгресу щодо надання додаткової допомоги у вигляді наступальної і оборонної військової техніки для України для більш ефективного стримування.

Як повідомлялось, за словами Волкера, безпекові виклики, що останні п’ять років постають перед Україною, є безпрецедентними для сучасних європейських країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket