Волкер: Жодна країна Європи не зіштовхується з такими викликами, як Україна

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Безпекові виклики, що останні п’ять років постають перед Україною, є безпрецедентними для сучасних європейських країн.Таку думку у відеозверненні до учасників 12 Київського безпекового форуму висловив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє “Укрінформ”.

“Жодна держава в Європі не стикається з такими безпековими загрозами, з якими Україна зіштовхується щодня впродовж останніх п’яти років. Ці останні п’ять років були для України винятково складними. Йдеться не лише про те, що росія незаконно анексувала Крим, не лише про війну на Донбасі, а й про політичні та економічні виклики. Це дуже важкі часи”, – сказав Волкер.

Однак, він наголосив, що українці успішно дають раду складнощам і змогли сформувати “об’єднавчу національну ідентичність”.”Що надихає – це те, як українці відповіли на ці виклики, розбудовуючи міцну і об’єднавчу національну ідентичність. Таку ідентичність, яка націлена на нові реформи та остаточну інтеграцію в євроатлантичні структури. США твердо підтримують Україну на цьому шляху”, – зазначив дипломат.

Як відомо, Київський безпековий форум започаткований Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну” у 2007 році. Він є щорічним заходом, дискусією на високому рівні щодо актуальних питань національної безпеки, Чорноморського регіону, питань безпеки в Європі та глобальної безпеки у світі. Питання, які обговорюються під час Київського безпекового форуму, торкаються вирішення регіональних конфліктів, економічної та енергетичної безпеки, кібербезпеки, проблеми організованої злочинності, торгівлі людьми, нелегальної міграції та біженців. Учасники заходу намагаються знайти рішення для подолання актуальних проблем управління кордонами, корупції, тероризму, нерозповсюдження ядерної та звичайної зброї.

Раніше Курт Волкер відзначив, що чинний президент України Петро Порошенко зробив більше реформ, ніж будь-хто інший в Україні за 20 років. Раніше Волкер презентував сайт про агресію рф в Україні.

Читай у Google News!