Кондратюк створив петицію про заборону виступів артистів з рф в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
mic

Український продюсер Ігор Кондратюк створив петицію про заборону виступів артистів з рф в Україні.

“Намагаюсь бути послідовним у своєму неприйнятті будь-якої колаборації з росіянами – агресорами. Сьогодні я створив петицію до Президента України за заборону концертів (гастролей, окремих виступів на фестивалях та корпоративах) російських артистів – громадян країни-агресора. Країни, яка в березні 2014-го окупувала Крим, а пізніше розв’язала гібридну військову агресію. Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла поневіряння, змусивши жити в російській окупації, або вимушеним стати переселенцем”, – написав Кондратюк у Facebook.

“Для мене дико і безчесно, що на 8му році війни в Україні НЕ заборонено гастролі російських артистів. Людей, які вдають, що вони “внє палітікі”, виступаючи при цьому в росії перед вбивцями українців, а, приїжджаючи сюди – перед їхніми жертвами. Переважна більшість російських артистів або відкрито підтримують агресію Кремля і імперську істерику під назвою “кримнаш”, або відвідують окупований Крим, порушуючи українські закони, або тихо мовчать, тобто по суті – теж підтримуючи війну з Україною”, – додав він.

За його словами, дозволяти їм виступати в Україні до повернення Криму та контролю за східними кордонами – це нонсенс і колаборація з агресором.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news