Клімкін: росія хоче свою версію особливого статусу Донбасу після того, як вона сфальсифікує вибори

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

російська Федерація через “формулу Штайнмаєра” хоче пробити свою версію особливого статусу для Донбасу після того, як вона сфальсифікує вибори. Про це в ефірі “Прямого” заявив екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“Чому росія наполягає на “формулі Штайнмаєра”? Вона хоче пробити свою версію особливого статусу після того, як вона сфальсифікує вибори. І це призведе до чого? Це будуть “ті ж яйця, тільки в профіль”. Людей там можуть пару поміняти, Пушиліна на когось, і скажуть: ви ж вибрали. А насправді все залишиться так, як воно і є. Наступний крок, і я абсолютно не перебільшую, буде намагання розширити цей окупований Донбас в складі України до всього Донбасу. Він же не просто так паспорти роздає: спочатку на окупованому, потім на всьому Донбасі. І я впевнений, що третій крок буде – це буде український південь. Я поясню. Якщо росії і путіну вдається дестабілізувати і фрагментувати український південь, він вирішує одночасно для себе дуже багато завдань: Крим, коридор, відсікати нас від моря, дестабілізувати всю ситуацію навколо Чорного моря, дестабілізувати Європу”, – наголошує дипломат.

Як повідомлялось, “Формула Штайнмаєра” викладена у спільному документі й щодо неї немає розбіжностей між Україною та росією. Про це міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив у коментарі журналістам.

Читай у Google News!