Абромавичус:”Укроборонпром” перебуває у вкрай важкому фінансовому стані

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

ДК “Укроборонпром” перебуває у вкрай важкому фінансовому стані, має борги із зарплати та кредиторську заборгованість у 3,7 млрд грн перед державним банком. Про це в інтерв’ю The Page заявив Генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус.

Так, на 41 підприємство “Укроборонпрому” має заборгованість перед власними працівниками, яка становить 434 млн грн.

“Укроборонпром” у вкрай важкому стані. У нас на 41 підприємстві 434 млн грн заборгованість тільки із заробітної плати. З податками – це 1,1 млрд грн боргів. Величезна кредиторська заборгованість перед банками. 3,7 млрд грн, наприклад, винні державному “Укрексімбанку”, – повідомив Айварас Абромавичус.

Він зазначив, що “Укроборонпром” не можна вважати сучасним підприємством з точки зору кадрової політики, корпоративної культури, фінансового стану та виробничих потужностей.

“Виручка з розрахунку на одного співробітника становить лише $16 тисяч на рік. Водночас середній показник індустрії в світі – це $365 тисяч на рік, тобто, більше, ніж у 20 разів! Тому потрібно нарощувати виробництво продукції цивільного призначення, зокрема на наших підприємствах. Тільки таким чином ми зможемо утримати таку кількість робочих місць, розвивати підприємство, залучати молодь”, – вважає Гендиректор Концерну.

Нагадаємо, “Укроборонпром” готується до першого консолідованого фінансового аудиту з залученням міжнародних експертів. Так, переможцем аукціону на проведення аудиту стала міжнародна аудиторська компанія “Baker Tilly Ukraine”.

Як повідомлялось, ДБР проводить обшуки в концерні “Укроборонпром”.

Читай у Google News!