Кабмін Шмигаля – це уряд реваншистів – Фріз

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Новий український уряд під керівництвом Дениса Шмигаля – це уряд реваншистів, який буде виконувати всі вказівки Банкової. Про це в інтерв’ю “Прямому” заявила народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Ірина Фріз.

“Я думаю, що він [Кабмін] не може бути успішним апріорі. Тому що попередній уряд йому здав справи в жахливому стані. Це наслідок діяльності так званих технократів, які поняття зеленого не мають, як справді функціонує виконавча гілка влади. Цей уряд є урядом камікадзе, урядом реваншистів, який буде виконувати всі вказівки, які будуть отримувати з Офісу президента або від пана Єрмака, або напряму телефоном від пана Зеленського. І нічого для людей цей уряд не буде здатен зробити, тому що він навіть не має жодних ресурсів і розуміння того, в який спосіб має функціонувати виконавча гілка влади”, – пояснила вона.

Фріз зазначила, що у новому уряді нема “нових облич”.

“Там всі старі насправді обличчя. Причому багато облич, які працювали ще за часів режиму Януковича, і зараз вони з’явилися при новому президенті, панові Зеленському. І що вони будуть робити, яким чином вони будуть розвивати нашу державу? Я думаю, що якщо цей уряд протримається довго, ми будемо говорити “Гудбай, НАТО”, “Гудбай, європейська інтеграція”. Тому що він налаштований… Перша заява прем’єра була про те, що вони збираються давати воду в окупований Крим. Я думаю, що нічого нового від цього уряду, крім колаборантських дій на виконання обіцянок пана Зеленського пану путіну, очікувати від цього уряду нам не варто”, – наголосила депутат.

Читай у Google News!