росія продовжує грабувати Донбас вагонами – розслідування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Команда інфо-волонтерів проекту “Інфорпост” у новому журналістському розслідуванні детально показала, як працює схема розграбування Донбасу і легалізації краденого російськими окупантами на державному рівні.

На окупованому Донбасі зараз працюють тільки ті підприємства, які не вимагають фінансових вкладень. А ті виробництва, що потребують модернізації – окупанти просто вивозять до росії, не витрачають коштів на водовідлив шахт [через що вони затоплюються], не ремонтують [а то і зовсім спилюють] залізничні колії до “неперспективних” підприємств.

Перша частина розслідування описує, як вагони з контрабандою надходять на прикордонну станцію Успенська в Ростовській області рф, де формально затримуються, розвантажуються і завантажуються (при тому, що навантажувальні потужності на ст. Успенська відсутні). Усе це робиться через фірми младоолігарха-втікача Курченка.

У другій частині волонтери доводять, що вагони з вищеописаними ознаками перебувають саме на окупованій території Донецької області. На відеозаписах, знятих у липні-серпні 2019 року, російські вагони йдуть в одних складах з українськими вагонами, які залишилися в ОРДО після початку бойових дій.

Тепер українські вагони ходять на окупованих територіях у складі поїздів Російської залізниці:

Третя частина розслідування показує, як без жодних інвестицій і внесків росія вивозить товари з окупованого Донбасу.

В росію вивозяться вугілля, сталь, прокат. Більшість російських компаній з указаних у розслідуванні не перебувають під санкціями України або Євросоюзу. росія заявляє про “громадянську війну” в Україні та продовжує вивозити сталь і вугілля з окупованої території.

Читай у Google News!