Іонова: Причетність ОПУ до “плівок Деркача” ще більше погіршить відносини з США


Заява народного депутата Олександра Дубінського, який нещодавно був виключений зі “Слуги Народу”, про причетність Офісу президента Володимира Зеленського до розповсюдження “плівок Деркача” стане ще одним фактором погіршення і так непростих відносин нинішньої влади та Сполучених Штатів Америки.
Про це заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова, передає prm.ua.
“Але це все є правда. Бо я так само є свідком і пам’ятаю як керівник фракції “Слуга народу” і депутати наполягали і бігали, щоб швидко зареєструвати ТСК. Ми також пам’ятаємо, що проросійського агента Деркача теж прокоментував і президент Зеленський”, – підкреслила вона.
“Ці всі некомпетентні люди не розуміють наскільки вони завдають шкоди державі, руйнують довіру між стратегічними партнерами. І відновити це все буде надзвичайно важко”, – наголосила представниця “Європейської Солідарності”.
За її словами, окрім заяви депутата Дубінського є і непрямі підтвердження правдивості його слів. “Чому тоді говорять, що після цих “плівок” під контроль Деркача був відданий “Енергоатом”? Це така плата Зеленського була за ці плівки?”, – зауважила Марія Іонова.
