G7 назвали Російську Федерацію стороною конфлікту на Донбасі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
G7

Країни “Великої сімки” (G7) назвали Російську Федерацію стороною конфлікту на Донбасі та заявили, що санкції проти неї продовжуватимуться, поки не відновиться територіальна цілісність України. Про це йдеться в заяві послів G7.

“Ми, міністри закордонних справ Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Сполученого Королівства та Сполучених Штатів Америки і високий представник Європейського союзу, єдині в нашому засудження дій росії щодо підриву суверенітету України, територіальної цілісності та незалежності”, – йдеться в заяві.

“Велика сімка” в черговий раз засудила окупацію Криму і Севастополя, порушення прав кримських татар і закликають звільнити політв’язнів та допустити на півострів міжнародних спостерігачів.

“Повне виконання мінських угод – це шлях до миру. росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником”, – йдеться в заяві. G7 закликає росію припинити розпалювання конфлікту, фінансову та військову підтримку бойовиків, а також масову роздачу російських паспортів жителям окремих районів Донецької та Луганської областей.

Читай у Google News!