Порошенко щодо “плівок Деркача”: Це спецоперація п’ятої колони до якої може бути причетний ОПУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Спецоперацією “п’ятої колони” Кремля називає “плівки Деркача” п’ятий президент Петро Порошенко, передає 5 канал.

У відеозверненні Петро Порошенко заявив, що вороги України намагаються підірвати двопартійну підтримку Сполучених Штатів. А головними інформаційними спонсорами провокації вважає три проросійських канали, а також медіа-ресурси українського олігарха.

Порошенко не виключає, що причетними до витоку інформацію можуть бути і в Офісі президента.

“Головними інформаційними спонсорами провокації стали три проросійських канали, а також медіа-ресурси олігарха, який перебуває під слідством Федерального великого журі США за звинуваченням у відмиванні сотень мільйонів доларів США. Геополітичну програму Коломойський оприлюднив у New York Times кілька місяців тому: відмовитися від орієнтації на Захід та повернутися під Москву”, – заявив Порошенко.

І додав: “Аудіофайли, які вчора демонстрував випускник Вищої школи КДБ ім. Дзержинського у Москві, – сфабриковані. Але сировину вони могли здобути, зокрема, в Офісі чинного президента. СБУ має розслідувати, хто це зробив. З чиєї санкції? Кому це вигідно?”

У штабі колишнього віцепрезидента США назвали “плівки Деркача” діркою від бублика. Речник Джо Байдена запевнив, що запис відредагували і вказав на російський слід.

Читай у Google News!