Коломойський отримає від України газ на суму понад 100 млрд грн, третину всього газу для населення – Гончаренко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Коломойський

Президент Зеленський підписав закон про олігархів, а олігарх Коломойський отримає 3,5 млрд м³ природного газу, який мало отримати населення. Нормальний такий старт зе-олігархізації, пише нардеп від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко у блозі на pravda.com.ua.

За його словами, 26 жовтня підконтрольний Офісу президента державний “Нафтогаз України”, підписав із Коломойським мирову угоду та погодився віддати йому 3,5 млрд м³ газу зі сховищ. Перші 700 млн м³, за його даними, мають передати вже 30 листопада.

“3,5 млрд м³ – це третина всього газу, який держава накопичила у сховищах на зиму для населення. Для населення газу не вистачає, а для олігарха Коломойського, як виявилося, достатньо”, – додав Гончаренко.

За його словами, втрата третини газового запасу перед опалювальним сезоном може призвести до дефіциту палива і зрештою приводом для переговорів із росією щодо постачання газу.

“Загалом апетити Коломойського – на 8 млрд м³ газу. Так що 3,5 млрд – це тільки аванс. Почалася зе-олігархізація, кінець епохи бідності настав… для Коломойського”, – підсумував Гончаренко.

Читай у Google News!