Де дози? Порошенко вимагає пояснити, коли надійдуть обіцяні Зеленським 10 млн доз від Pfizer

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Pfizer

В урядовому плані вакцинації на 2021 рік відсутні анонсовані президентом України Володимиром Зеленським 10 мільйонів доз Pfizer. На це під час погоджувальної ради звернув увагу п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, передає prm.ua.

Він вкотре закликав негайно провести позачергове засідання Верховної Ради з питань протидії пандемії та заслухати звіт влади.

“Україна стрімко наближається до кількості померлих від коронавірусу у п’ятдесят тисяч. І це при тому, що рік тому хтось називав себе “майстром спорту по боротьбі з коронавірусом” і обіцяв, що Україна буде серед лідерів світу по вакцинації. Скільки ще має померти людей від ковіду, щоб влада зрозуміла свою відповідальність за злочинну бездіяльність? Не треба ховатися за Степанова чи Шмигаля. Міністром охорони здоров’я, так само як і прем’єр-міністром у нас працює Зеленський”, – наголосив лідер “ЄС”.

Порошенко констатував, що наразі із понад сорока мільйонів українців провакциновано 527 тисяч.

“За останню добу провакциновано 1114 українців. Ця цифра і є оцінкою безпорадності й бездіяльності влади”, – переконаний Петро Порошенко.

“Минулого тижня ми прочитали урядовий план вакцинації, і ми не знайшли там вакцин, які були презентовані Зеленським з такою помпою. На сьогодні в країні є 117 тисяч доз вакцин Pfizer, але вони прийшли по лінії міжнародної безкоштовної допомоги. І з ними вже почали відбуватися незрозумілі речі”, – зауважує Петро Порошенко.

Він оприлюднив офіційні дані МОЗу про людей, які провакциновані Pfizer. “Серед них люди старше 80 років по віку – 1 або 0,010%. Медичні працівники – 400 або 3%. І по дивній категорії “інші” провакциновано 9641 або вже такі символічні 73%. Що це за “інші”? Я вимагаю, щоб суспільство і парламент були обов’язково проінформовані, і були розвіяні будь-які підозри щодо цієї жахливої статистики”, – наголосив лідер партії.

Читай у Google News!