“Інформаційний Спротив”: ПАРЄ кинула путіну рятувальний круг

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Капітуляція ПАРЄ є дуже своєчасною для путіна, адже він катастрофічно втрачає народну підтримку, пише координатор групи “Інформаційний Спротив” Юрій Карін у статті, опублікованій 25 червня. Карін нагадує, що рейтинг президента рф впав до мінімуму за 13 років.

“Пересічним росіянам вже зовсім не цікава російська агресивна політика. Вони хочуть, щоб їхній уряд почав займатися розв’язанням насущних проблем, наприклад, високого рівня смертності, розвалу громадських інститутів за межами МКАД, непомірною корупцією та ін. Їм не до підтримки чергової диктатури в Сирії або Венесуелі”, – написав координатор “ІС”.

Спостерігається крах експансіоністського проекту путінського режиму, який під вагою міжнародних санкцій вже наближається до свого закономірного падіння, відзначив Карін.

“На цьому тлі ПАРЄ кидає кремлівському режиму рятувальний круг, і тим самим переконує кремль у правильності його антиєвропейської політики.Поведінка ряду європейців виглядає по-зрадницькому, не тільки стосовно України, але і до самих себе. Схоже, Європа так і не пережила на ментальному рівні травму “мюнхенської змови”, яка переросла в хронічний синдром, повторення чого ми зараз спостерігаємо в процесі короткозорою політики умиротворення російського агресора, що слабшає”, – пояснив Карін.

Як повідомлялося, ПАРЄ ухвалила рішення про підтвердження повноважень делегації рф без жодних обмежень, попри порушення ними принципів Ради Європи. Голова німецького МЗС привітав повернення рф в ПАРЄ.

Читай у Google News!