У Німеччині привітали повернення рф в ПАРЄ. Кажуть, нагадуватимуть про зобов’язання

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Глава МЗС Федеративної Республіки Німеччини Хайко Маас заявив, що Міністерство закордонних справ Німеччини вітає рішення про повернення делегації рф в Парламентську асамблею Ради Європи, повідомляється на сайті німецького відомства.

“росія належить до Ради Європи – з усіма правами і обов’язками, що випливають з цього”, – відзначив міністр. Маас зауважив, що його радує компроміс стосовно членства рф в організації.

Він додав, що Німеччина буде продовжувати нагадувати росії про зобов’язання, які вона взяла на себе для членства в Раді Європи.

“Тепер важливо, щоб ми розробили механізм, з допомогою якого окремі держави можуть бути покарані у разі проступку відповідно до статуту. Парламентська Асамблея повинна відіграти тут важливу роль”, – відзначив він. Нові правила зміцнять Раду Європи, висловив думку Маас.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

Українська делегація вирішила зупинити роботу у Парламентській асамблеї Ради Європи на знак протесту проти рішення про знищення санкційного механізму.

Як наголосила депутат, голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради Вікторія Сюмар, вперше за останні п’ять років Україна зазнала серйозного політичного удару на міжнародній арені.

Читай у Google News!