Європарламент прямо сказав, що європейська інтеграція можлива тільки при розвитку місцевого самоврядування – Продан

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
самоврядування

Європейська інтеграція України і вступ до НАТО можливі лише за умови зміцнення місцевого самоврядування. Про це йдеться у резолюції Європарламенту стосовно України, заявила радниця голови Асоціації міст України Оксана Продан.

“Напередодні чергового кроку у переговорах стосовно вступу України до ЄС та приєднання України до НАТО Європарламент задекларував цілий ряд принципів, які він хоче бачити в Україні. І один з головних – це демократія.

В цій резолюції Європарламент прямо сказав, що основою демократії є місцеве самоврядування. І про те, що європейська інтеграція можлива при розвитку місцевого самоврядування. Вступ до НАТО можливий лише тоді, коли країна є демократичною, а відповідно, коли є місцеве самоврядування. Відновлення і відбудова України за підтримки міжнародних партнерів так само можливі тільки за умови розвитку місцевого самоврядування в країні”, – заявила Продан.

Підсумовуючи, вона відзначила, що резолюція Європарламенту дуже важлива для майбутнього всієї України.

“Рішення Європейського парламенту насправді є дуже великим кроком. Місцевому самоврядуванню там приділено декілька пунктів. А Асоціацію міст України визначено як презентатора місцевого самоврядування України разом з Європейським альянсом за відбудову України. Цей Альянс об’єднує місцеве самоврядування Європи, і Асоціація міст України є одним із членів Альянсу. Тому насправді це дуже важливо для України і для кожного її мешканця”, – підкреслила Оксана Продан.

Читай у Google News!