Черненко: Кім – це надцята спроба центральної влади відібрати у киян їх право вибору

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кім

Зараз жваво обговорюють можливе призначення на голову Київської військової адміністрації очільника Миколаївської ОВА Віталія Кіма. Мовляв, завтра на засіданні РНБО, нинішнього очільника КМВА Попка знімуть, а на його місце призначать миколаївського колегу. Про це заявив народний депутат VIII скликання Олександр Черненко.

“Якщо відкласти політику, і на секунду припустити, що призначення Кіма – це не спроба усунути Кличко та Київраду від управління містом, а дійсно намагання вирішити проблему з укриттями, то призначення Кіма м’яко кажучи дивне.

Беремо результати першої перевірки укриттів по всій країні службами ДСНС. В трійці найпроблемніших: Львівська, Запорізька та Миколаївська області. Для порівняння на Миколаївщині закриті майже 500 укриттів, в Києві – 25. Тобто, якщо Попка знімають через те, що не забезпечив організацію укриттів в столиці, то за такою логікою треба знімати з голови Миколаївської ОВА і Кіма. І на цьому крапка”, – написав Черненко.

Він наголосив, що ця кадрова ротація не має відношення до укриттів. “Кім – це надцята спроба центральної влади відібрати у киян їх право вибору. А укриття тут ні до чого”, – вважає Черненко.

Читай у Google News!