“ЄС” вимагає повернути війська на позиції, з яких вони були відведені

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Фракція “Європейська Солідарність” вимагає від президента Зеленського виконати обіцянку і повернути українські підрозділи на позиції, які були втрачені унаслідок так званого “розведення військ”. Про це заявив на брифінгу у Верховній Раді співголова фракції Артур Герасимов, повідомляє prm.ua.

“Європейська солідарність” звертається до Зеленського і вимагає терміново повернути війська на позиції, з яких вони були відведені в рамках так званого розведення. І вимагаємо від пана Зеленського терміново виконати його власну обіцянку, що у разі загострення війська будуть повернуті на позиції. Крім цього ми звертаємося до влади з вимогою терміново звернутися до Ради безпеки ООН і на зібраному з цього приводу засіданні обговорити цю ситуацію з наступом російських окупаційних військ на наші позиції.

Також звертаємось до нинішньої влади з вимогою терміново звернутися до наших міжнародних партнерів – Німеччина, Франції, США, з вимогою не тільки зберегти санкції проти країни-агресора, а й значно їх підсилити.

Як відомо, 18 лютого, о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій із застосуванням всіх видів зброї, включаючи артилерію калібру 152 мм, міномети 120 мм.

Читай у Google News!