Нафтогаз оцінив збитки від захоплення росією активів в Криму в $8 млрд

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Нафтогаз та шість компаній групи вимагають від рф компенсації збитків, завданих незаконною експропріацією кримських активів. Розмір збитків плюс відсотки оцінили у $8 млрд. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Після окупації Криму група втратила можливість видобувати з кримських родовищ, газотранспортну систему, бурові установки, флот та фінансові активи. І зараз росія продовжує незаконно використовувати родовища Чорноморнафтогазу та видобувати з них газ.

Як повідомлялось, Трибунал визнав, що російська Федерація порушила низку положень Угоди про захист інвестицій, експропріювавши активи групи Нафтогаз у Криму.

Попри появу в арбітражі в січні 2017 року, російська Федерація надалі ухилялася від участі в арбітражному провадженні протягом майже трьох років. У грудні 2019 року росія подала зустрічну заяву щодо розміру компенсації збитків, але не заявила жодного альтернативного розрахунку збитків.

російська Федерація не заперечує, що незаконно експропріювала активи Нафтогазу, але стверджує, що не винна Нафтогазу жодної компенсації.

Читай у Google News!