12 кроків на зустріч росії. На сайті Мюнхенської конференції повторно з’явився документ щодо вирішення “українського конфлікту”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На сайті Мюнхенської конференції з безпеки повторно з’явився документ «Дванадцять кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні», авторами якого є три західні аналітичні центри та російська рада міжнародних справ. Увечері 14 лютого він був недоступний, передає radiosvoboda.org.

Раніше п’ятий президент України (2014–2019), лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко заявив, що цей документ підготовлений у Кремлі.

“Це саме те, чого хоче росія: немає війни, немає агресії, є внутрішній конфлікт, росія – лише посередник, і ми більше не можемо чекати, і росію треба повернути в “Групу семи”, повернути до діалогу. Єдина умова: будь ласка, йдіть з України, зупиніть свою агресію, дайте нам бути суверенною і демократичною державою”, – сказав Порошенко.

Невдовзі після публікації “кроків” на сайті Мюнхенської конференції на сайті американського аналітичного центру Atlantic council з’явилася заява з критикою ініціативи.

Читай у Google News!