Командування змушує військовослужбовців купувати пальне за власні гроші – Бутусов

Командування змушує військовослужбовців купувати пальне за власні гроші - Бутусов 1Read in Google News!
Командування змушує військовослужбовців купувати пальне за власні гроші - Бутусов 2

Командування змушує військовослужбовців купувати пальне за власні гроші. Про це розповів заступник командира одного з батальйонів, слова якого журналіст Юрій Бутусов.

“В зону ООС зайшли 4 листопада. Досі на життєдіяльність не отримали жодного літру пального. Підвозимо технічну воду для ‘помивки’ особового складу, продукти, хліб, дрова тощо з того що залишилось в баках при виїзді. Це вже край. Військовослужбовці змушені з своїх грошей покупати”, – розказав він.

За словами військовослужбовця, командування змушує їх подавати нескінченні папери на отримання пального. “Пишіть заявку. Написали. Пального та мастил нема. Тоді знов видумують: “Пишіть доповідь на життєдіяльність на місяць”. Написали. Пального нема. Тоді замість пального видумують нову ‘вводну’. Давайте бакову потребу. І це написали. Знов нічого. Давайте довідку скільки треба на життя на 5 діб. Написали. Потім: ‘Ні, давайте знову на бакову. Що? А, вже подавали? А тоді порахуйте які у вас залишки’. А палива нема”, – поділився він.

Заступник командира батальону додав, що опинився у подібній ситуації вперше з 2015-го року.

“Три тижні без пального – і це при тому, що начальник ГУР МО К.Буданов заявив про російський наступ у січні. Чому влада не вирішує тоді нагальні питання забезпечення напередодні масштабних бойових дій? Що буде з технікою без запасів пального після початку активних бойових дій, і хто тоді буде відповідати за наслідки?” – додає від себе Бутусов.

Читай у Google News! Командування змушує військовослужбовців купувати пальне за власні гроші - Бутусов 3
Читай у Google News! Командування змушує військовослужбовців купувати пальне за власні гроші - Бутусов 1