Хмельницька облрада категорично проти “формули Штайнмаєра”

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Хмельницька облрада категорично проти "формули Штайнмаєра" 1

Хмельницька обласна рада прийняла звернення до президента України та Верховної Ради щодо “формули Штайнмаєра”. Про це повідомляється на сайті облради.

“Ми, депутати Хмельницької обласної ради, від імені наших виборців категорично проти реалізувати так звану “формулу Штайнмаєра”, за якою, згідно з мінськими угодами, вводиться особливий статус Донбасу”, – йдеться у зверненні.

Депутати додали, що проводити вибори в органи місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях можна тільки після повної деокупації, відновлення меж замість лінії розмежування, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизации всього населення, проведеної шляхом перевірки кожної людини на наявність громадянства інших держав, співробітництво з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України”.

Також пропонується розірвати дипломатичні відносини, а також всі міжнародні договори з РФ і не відновлювати їх до повної деокупації всіх українських територій. Депутати облради також заявили, що вважають неприпустимим відведення сил і засобів Збройних сил України.

Як повідомлялось, Тернопільська облрада вважає “формулу Штайнмаєра” незаконною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket