Тернопільська облрада вважає “формулу Штайнмаєра” незаконною

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Депутати тернопільської обласної ради ухвалили звернення щодо визнання незаконною “формулу Штайнмаєра”. Про це повідомив кореспондент “Прямого” Сергій Балуцький.

“Було одноголосно прийнято рішення – 37 народних депутатів визнали цю формулу [Штайнмаєра – УT] незаконною. У документі, який вже сьогодні ввечері і завтра зранку зможуть почитати тернополяни, йшлося також про те, що депутати просять Київ не приймати поспішних рішень і послухати, що скажуть регіони. Зокрема, звернення було і до Асоціації міст України, де було зазначено, що якщо потрібно проводити якісь такі рішення, то питатися у всіх громадян України, оскільки вони теж до цього причетні”, – зазначив кореспондент.

Балуцький також повідомив, що на сесію прийшли також протестувальники, які ще зранку розповідали, що вони проти “формули”. Кожен зачитав теж своє звернення. Зокрема, одним із важливих пунктів було визнання добровольців на рівні всієї країни. Цей пункт внесли у положення депутатів і теж його передадуть президенту на Київ.

Читайте також: Парубій закликав об’єднатися і запобігти реалізації “формули путіна”

Читай у Google News!