Тисячі людей по всій Україні вимагали “зупинити капітуляцію” перед Кремлем

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Всеукраїнське віче “Зупинимо капітуляцію” у столиці, за оцінками поліції, зібрало понад 10 тис. учасників. Акція минула без порушень, передає 5.ua.

Люди вийшли на Майдан Незалежності проти імплементації “формули Штайнмаєра”. Віче розпочалося о 12-й годині дня. А вже після 15-ї люди рушили під Офіс президента та Верховну Раду.

У центрі Харкова на акцію протесту “Ні капітуляції” проти підписання “формули Штайнмаєра” прийшли понад 300 активістів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Вони тримали прапори України, плакати з написами: “Тільки перемога!”, “Ні – капітуляції!”, “Почому нині Україна?”, вимагали від української влади не підписувати “формулу “Штайнмаєра”, яку вони називають “формулою для здачі України”.

У Запоріжжі створили штаб спротиву реалізації “формули Штайнмаєра”. “Ми прийшли, аби сказати “ні, капітуляції”. “Формула Штайнмаєра” передбачає легітимізацію терористів у Донецькій та Луганській областях, прийняття особливого статусу, проведення виборів на умовах росії. Ми, ветерани АТО, пройшли війну і не можемо прийняти цей сценарій. Нам потрібно консолідувати сили, тому ми ініціюємо створення запорізького штабу супротиву”, – сказав керівник Запорізького обласного осередку Національного корпусу Максим Зайченко.

У Херсоні учасники віче “Ні капітуляції!” закликали голову обласної ради зібрати позачергову сесію для ухвалення звернення до Президента Володимира Зеленського про недопущення реалізації “формули Штайнмаєра”. На площі Свободи у Херсоні зібралися близько 200 осіб, які тримали у руках Державні прапори України, прапори кримськотатарського народу, також були червоно-чорні прапори.

В Одесі створюють оргкомітет для участі у “Русі спротиву капітуляції”. Близько півтисячі одеситів взяли участь в акції протесту “Зупинимо капітуляцію”, що відбулася на Приморському бульварі. Учасники мітингу вирішили створити оргкомітет для протидії капітуляції. До пам’ятника Дюку прийшли представники громадськості, депутати міської та обласної рад, ветерани АТО.

У Миколаєві біля меморіалу “Струни пам’яті” пройшло громадське віче “Ні капітуляції”. Понад сотня його учасників виступали проти підписання українською владою “формули Штайнмаєра” і закликали владу не капітулювати перед росією. В акції взяли участь громадські активісти, волонтери, учасники АТО, а також голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко.

Читай у Google News!