Гриценко перевів у надлишкове майно 919 танків – Вінник

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Тільки за перші 9 місяців роботи на посаді міністра оборони Анатолій Гриценко перевів у статус надлишкового майна 919 танків Т-72, про це на засіданні ТСК щодо розкрадань в оборонній сфері повідомив голова комісії, депутатІван Вінник. повідомляє “Прямий”.

“Згідно з матеріалами нашої комісії, я можу стверджувати, що тільки за перші 9 місяців своєї роботи на посаді міністра оборони у 2006 році пан Гриценко перевів у статус “надлишкового”, фактично зайвого, як він називає, майна 919 танців Т72. Тобто, у три рази більше, ніж зараз перебуває на озброєнні у наших Збройних Сил. Таке зневажливе ставлення до Збройних сил, до питань оборони держави, на мій погляд, було спричинене якимись злочинними намірами. Я говорив, що всі дії з роззброєння української армії були об’єднані злочинним замислом”, – повідомив він.

“Я звернувся до концерну “Укроборонпром”, бо газета Гриценків стверджує, що танки продали, бо їх нема кому обслуговувати в Україні. Це відверта брехня. Я отримав лист від “Укроборонпрому”, де на писано, що на ремонті танків спеціалізується ДП “Київський бронетанковий завод” і ДП “Львівський бронетанковий завод”, – додав голова ТСК.

Вінник повідомив, що Гриценко був автором ідеї створення Державного департаменту надлишкового майна та земель, який став урядовим органом державного управління, що діє у складі Міністерства оборони України та йому підпорядковується.

“Якими інструментами користувалися міністри оборони в попередні періоди для того, щоби переводити майно зі статусу “військовий” у “надлишковий”, і потім продавати на зовнішні ринки? Цей інструмент називається Департамент надлишкового майна. Він по-різному називався”, – зазначив він.

Вінник заявив, що знайшов інформацію навіть після того, як екс-міністр оборони Анатолій Гриценко знищив документи.

Раніше УТ писала, що олігарх Коломойський бореться, щоб за жодних обставин не дозволити чинному президенту Петру Порошенку знову стати біля керма країни.

Читай у Google News!