Геращенко: З росії можуть зняти санкції вже в січні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У січні з росії можуть зняти санкції за агресію проти України. Такий прогноз дала на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

“Мій прогноз: найближчим часом можна очікувати певних гуманітарних рухів, як то звільнення заручників, аби поставити галочку в питанні прогресу Мінська. Далі Україну спробують примусити до голосувань політичного блоку. Без вирішення безпекового блоку і питання кордонів. Далі в січні з рф знімуть санкції, бо ж Європа від Лісабону до Сибіру. Правда, Україна за право бути частиною Європи заплатила життями тисяч найкращих наших героїв. І десятки наших найкращих сидять в тюрмах Сибіру. Але Європі то мало цікаво. Цим на повну скористається путін. Україна – не остання його жертва”, – написала Геращенко.

Вона також обурилась мовчанням Міністерства закордонних справ і Офісу президента України на намір США повернути росію у склад G7.

“Трамп планує повернути росію в G7, Макрон захоплюється європейськістю monsieur путіна. В новому парламенті чисельність комітетів євроінтеграціі і закордонних справ правлячою партією встановлюється найменшою – 7 і 10 депутатів. Від МЗС і ОП на останні заяви наших партнерів і їх відверті загравання з путіним – 0 реакції. Зовнішня політика не на часі в державі в смартфоні. Все відбудеться дуже швидко. Й ви дійсно зробили це разом”, – підкреслила Геращенко.

Як повідомлялось, Трамп і Макрон домовилися повернути росію у G8 наступного року.

Читай у Google News!