Dziennik Gazeta Prawna: Залицяння до путіна в річницю диявольського пакту

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На прикладі вчорашньої зустрічі Емманюеля Макрона з Владіміром путіним у Форті Бреґансон на півдні Франції чітко видно, наскільки низьку ціну платить росія за порушення міжнародного права, – пише Збіґнєв Парафіанович у часописі “Dziennik Gazeta Prawna”, передає polskieradio.pl.

З 2014 року російський президент, власне кажучи, не пішов на жодні суттєві поступки щодо Заходу. Тоді як лідери того ж Заходу його приймають, неначе й не було анексії Криму, сепаратистських республік, різанини в Алеппо та хімічної атаки проти Сєрґєя Скрипаля. Достатньо було контрольованому Кремлем суду замінити затриманому в росії та звинуваченому в розтраті французькому інвестору Філіппу Дельпалю слідчий ізолятор на домашній арешт, аби Париж перестав себе стримувати у витяганні путіна з міжнародної ізоляції.

У цьому новаторському підході до Кремля ще далі зайшов шеф німецького МЗС Гайко Маас. Соціал-демократ, що прагне розуміти росію, є за освітою юристом. У середу та четвер він гостюватиме у Москві на запрошення Сєрґєя Лаврова. Їхні переговори відбуватимуться ледве за день до круглого ювілею – 80-річчя підписання Пакту Молотова-Ріббентропа. Важко повірити, що Маас не розуміє контексту і символіки цієї події, адже ще перед його вильотом до Москви журнал “Der Spiegel” опублікував голосний, широко коментований матеріал, присвячений систематичній реабілітації росією цього “диявольського пакту”, підписаного в серпні 1939 року, та використанню його в поточній політиці.

Читай у Google News!