Геращенко про заяву Гройсмана: Прикро спостерігати втрату гідності та здорового глузду

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
*

Скандальна заява прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про те, що старі партії, такі як “Блок Петра Порошенка” мають відійти в минуле – є втратою гідності та здорового глузду. Про це в ефірі “Прямого” заявила перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко.

“Ви знаєте, розпочався кастинг на майбутнього прем’єр-міністра, хоча конкурс начебто не оголошувався. І деякі політики втрачають гідність та здоровий глузд. Очевидно, що це не відповідає європейській культурі, європейській практиці. І дуже прикро спостерігати подібну втрату гідності та здорового глузду від політиків дуже різних поколінь, але ми бачимо об’єднаних старою політичною культурою”, – наголосила Геращенко.

Також Геращенко закликала всіх політиків демократичного табору, пам’ятати про те, що сто років тому, амбіції і чвари знищили шанс України на незалежність.

“І от дехто з політиків, відчувається, диплом має, але з освітою проблеми. Є брак історичної освіти. Бо інакше були б зроблені уроки і ніхто, ані в голос, ані стратегічно не дозволяв би собі такі заяви – зрада політичної команди, яка мала причетність до твого політичного успіху, до твоєї політичної кар’єри.

Я точно не збираюсь підготувати новим, старим політикам, які демонструють неповагу, відсутність гідності в цій боротьбі за примарну владу і принижують своїх вчорашніх колег, намагаються знищити демократичний табір. Ми в ці ігри грати не будемо”, – додала Геращенко.

Як відомо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав “Блок Петра Порошенка”, за списками якої він був обраний до Верховної Ради у 2014 році, “старою партією, яка має відійти в минуле”. 

“Старі партії, такі як “БПП”, “Батьківщина” мають відійти в минуле. У них була можливість приймати важливі для країни рішення, але вони цього не зробили. В українців зараз є велика надія. Моя команда готова на практиці реалізувати всі сподівання людей”, – – йдеться у повідомленні Гройсмана у Twitter.

Ще в одному повідомленні у Twitter Гройсман висловив переконання, що у новий парламент пройдуть партії “Слуга народу” та “Голос”.

“Було б добре, щоб до парламенту увійшли нові партії. Є “Слуга народу”, “Голос”, є партія “Українська стратегія Гройсмана”, яка об’єднує професіоналів. Якщо там є мрія, а там голос, то моя команда зробить все, аби реалізувати на практиці ті напрацювання, які є”, – написав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket