Facebook запустив безкоштовні вебінари для малого і середнього бізнесу в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
малого і середнього бізнесу

3 листопада 2020 року Facebook в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації запустив навчальну платформу для малого і середнього бізнесу Boost with Facebook, повідомиляє ain.ua з посиланням на прес-службу команди Facebook в Україні.

Повідомляється, що Boost with Facebook призначена для представників бізнесу в Україні. На веб-сайті будуть опубліковані вебінари, текстові матеріали та відеозаписи про створення креативного контенту, а також приклади ефективного використання цифрових інструментів українськими компаніями.

У Facebook додали, що матеріали допоможуть бізнесу відновити роботу після локдауну. Усі вебінари на платформі Boost with Facebook – безкоштовні.

Над тренінгами працюють експерти Facebook. Серед тем: ідеї щодо ефективного нарощування присутності компанії в інтернеті, позиціювання бренду в соціальних мережах, підтримка зв’язку з клієнтами та інші.

«Ми усвідомлюємо, що багато проблем, з якими стикаються підприємці сьогодні, не зникнуть негайно, навіть коли будуть зняті обмеження. Щоб підтримати їх в цей складний кризовий час, наша команда прагне допомогти їм з використанням потенціалу інтернету, безкоштовних інструментів Facebook і Instagram. Наша мета – поділитися корисними знаннями з якомога більшою кількістю малих і середніх компаній »- прокоментувала запуск Катерина Крук, менеджер з публічної політики Facebook в Україні.

Крім цього, партнером хабу Boost with Facebook стало Мінціфри. Як зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іоан, співпраця дозволить знайти представників бізнесу, які стануть сертифікованими тренерами на платформі. Всього планують набрати 15 тренерів. Детальну інформацію про процедуру набору опублікують незабаром, додали в компанії.

Відзначається, що всі тренінги будуть доступні не тільки на сайті освітнього хабу, а й на платформі «Дія.Бізнес».

Читай у Google News!