Cлідчі ДБР продовжують “бігати” від повісток – адвокат Порошенка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що слідчі Державного бюро розслідувань переховуються від нього з метою уникнення вручення повісток до суду. Про це адвокат правозахисник написав у Facebook.

“Слідчі ДБР Сергєєва, Роженко, Гульченко, Осетрова продовжують переховуватися, а тому мені не вдалося особисто вручити їм повістки про виклик до суду”, – зазначив Головань.

Він також додав, що “слідчим явно не подобається перспектива відповідати на питання про те, звідки багаторічний друг керівника президентського офісу отримує докладну інформацію про їх діяльність у “справі моряків”.

Головань припустив, що якщо витік інформації до Портнова відбувся не від слідчих, то від їх безпосереднього керівництва.

Він також зауважив, що слідчі продовжують скидувати у “справу моряків” таємну інформацію.

“На днях у Єдиному державному реєстрі судових рішень буквально на добу “засвітилися” ухвали Печерського суду, якими все тим же Сергєєвій, Роженку, Гульченку та іншим слідчим групи надано можливість вилучити копії таємних документів, зокрема, “розвідувальні донесення Головного управління розвідки Міністерства оборони України стосовно діяльності військ (сил) збройних сил рф та прикордонної служби ФСБ рф”, – поінформував адвокат.

Читай у Google News!