Ексочільниця Миколаївської інфекційної лікарні про звільнення: Робота установи в обхід корупційних схем обурила чиновників

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
corruption masks

Колишня головна лікарка Миколаївської інфекційної лікарні Світлана Федорова запевняє, що її позбавили посади через спроби зменшити витрати на закупівлю медичних масок і уникнути корупційних схем.

“Один із моментів “неугодності” мене, як головного лікаря. Одна із дрібниць, чому звільнили. Тому що ніколи не погоджувалася на біле говорити чорне та навпаки. Не погоджувалася з вимогою влади закуповувати там, куди вони покажуть пальцем. Чесні, нормальні закупівлі дозволяли мені заощаджувати значні суми. “Вони йшли не в кишеню владі. А на зарплатні працівникам. І це дуже розлютило владу! Один лише невеликий приклад. А таких прикладів тисячі і, на жаль, колеги-головлікарі, ті, хто стоячи біля трибуни облради, звинувачував мене – вони замазані цими закупівлями, не з власної волі, боячись за свої крісла, байдуже споглядаючи мінімалки своїх співробітників”, – наголосила Федорова.

mykolaiv hospital

“Пояснюю що на фото і прошу конкретно, по цьому й тисячі подібних фактів, втрутитися правоохоронців. Це закуплені за гроші обласного бюджету Обласною Базою Спецмедпостачання за прямою вказівкою Департаменту охорони здоров’я маски. Звичайні маски, яким ціна від 90 коп. до гривні. Але Департамент через базу їх купує по 10 грн 66 коп., обзиває у накладній, через кому, респіраторами, і як думаєте, який відсоток відкату і кому в кишеню він упав? Правильно. Відкат близько 90%”, – розповіла лікарка.

“Закуплено на всю область!! Як ви думаєте, навіщо? Бо якби дали грошима, то така зараза, як Федорова, не закуповувала б по 10 грн і не несла відкати! Вона б, погань така, знову б зарплати якимось там санітаркам платила. А бідна зелена влада залишалася б без відкату”, – пояснила вона.

За словами Світлани Федорової, влада розраховує, що після її звільнення більше ніхто не наважиться перешкоджати закупівлям медичних масок та іншого обладнання за завищеними цінами. Крім того, лікарка переконана, що за її звільнення голосували саме учасники корупційних схем.

“Ми вас рятували. Ви розстрілюєте нас у спини і плюєте в обличчя. Цинічні нелюди. Ви хочете, щоб мій персонал заражався в цих “респіраторах”, тварюки ви нелюдські, що торгують людським життям. Ця влада не має нічого святого. У тих, хто їм підігрує, немає ні честі, ні совісті. Навіть тварина, коли надаєш їй допомогу, дика тварина, не кусає”, – заявила Федорова.

Як повідомлялось, раніше головлікарка Миколаївського центру інфекційних хвороб заявляла про дефіцит кисню.

Читай у Google News! google news