У Миколаєві протестували проти звільнення директорки інфекційної лікарні, яка відкрито говорила про нестачу кисню

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
нестачу кисню

Сотні містян у Миколаєві влаштували мітинг біля будівлі ОДА. Люди обурені рішенням депутатів облради, які кілька днів тому звільнили з посади директорку Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Світлану Федорову, передає 5.ua.

Зазначається, що це зробили після перевірки медзакладу комісією з Міністерства охорони здоров’я. Серед протестувальників колишні пацієнти, лікарні та колеги. Мітингарі переконані рішення про звільнення Світлани Федорової – політична розправа. Адже лікарка під час останнього піку захворюваності на коронавірус у регіоні, одна з небагатьох, хто відкрито говорив про нестачу медичного кисню для пацієнтів.

“У мене син лежав, тяжкий був дуже. Йому стало легше і він просився додому. І вона зайшла під час обходу і сказала: “Я прошу вас, затримайтеся ще”. Тобто людина с душею працювала. Навіщо таких прибирати?”, – каже мешканка Миколаєва Тетяна.

Представниця партії “Європейська солідарність” Вікторія Москаленко наголосила: “Ми сьогодні вийшли щоб показати що є позиція інша. Що люди з цим не погодяться. Юридичний факт каже про те, що це рішення треба оскаржити”.

Читай у Google News!