Обвинувачення проти Порошенка стосується насамперед Української держави – заява громадських діячів

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Української держави

Останнє кримінальне обвинувачення Петра Порошенка у здійсненні “державної зради”та “фінансової підтримки терористів і тероризму” стосуються не лише самого обвинуваченого, пишуть громадські діячі у заяві, яку оприлюднив народний депутат України I-VI скликань Ярослав Кендзьор.

“Категорично стверджуємо: це обвинувачення стосується насамперед Української держави […] Ми можемо називати десятки подій періоду 2014-2018 років, які є не просто важливими історичними подіями, а стали новим етапом в історії українського народу, в процесі захисту, утвердження, розвитку Української Державності. Тим часом, кожна із цих подій розглядається нинішньою владою і покірною їй правоохоронною системою, як ‘державний злочин’. То яку державу ви маєте на увазі?”, – йдеться у заяві.

За словами підписантів, звинувачувати президента Порошенка в 130 злочинах на користь агресора може хіба що безнадійний невіглас, безсоромний запроданець чи відвертий ворог. “Бо це ж значить засудити всю основоположну діяльність Глави держави, скеровану на оборону, утвердження, розвиток України як злочинну. Навіть наказ Верховного Головнокомандувача ЗСУ на звільнення української території від агресора — це, виявляється, кримінальна справа. Ви на кого працюєте, панове?”, – йдеться у заяві.

Заяву проти політичних переслідувань також підписали народний депутат України I, II, III, IV, VI скликань Михайло Косів, поет, політв’язень, Лауреат національної премії ім. Т. Шевченка Ігор Калинець, упорядниця десятитомного видання творів В. Чорновола, ексзавідувачка музею В. Чорновола Валентина Чорновіл, політв’язень, народний депутат України III-VI скликань Микола Кульчинський, народний депутат України IV-VI скликань Степан Давимука.

За словами Кендзьора, які він сказав в ефірі телеканалу “Прямий”, звинувачувати Порошенка у державній зраді може або людина зі звихнутою психікою, або відвертий ворог України, який трошки грає в патріота, але робить кроки, які абсолютно здають українську державу.

Читай у Google News!