Екс-генсекретар НАТО: Порошенко вивів Україну з дуже темних днів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен прокоментував результати президентських виборів в Україні на своїй сторінці у Twitter.

“Вітаю новообраного президента Зеленського. Попереду – важкі випробування, але українцям зрозуміло: вони хочуть європейського майбутнього. Друзі України, включно зі мною, роблять все можливе, щоб допомогти цій мрії стати реальністю”, – написав він.

Расмуссен висловив жаль у зв’язку з програшем Петра Порошенка, як зауважив, екс-генсекретар Альянсу, вивів “країну з дуже темних днів на новий шлях”. “Це була честь працювати з ним і допомогти Україні подолати геополітичні бурі останніх років”, – підкреслив Расмуссен.

Раніше повідомлялося, що ЦВК опрацювала 99% електронних протоколів про підсумки голосування у другому турі виборів президента України. За Володимира Зеленського проголосували 73,21% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 24,46%. Більшість діаспорян у другому турі, як і у першому, підтримали Порошенка. Також учора, 22 квітня, багато людей прийшли на Банкову, аби подякувати чинному главі держави за його роботу.

Читай у Google News!