Депутати “Євросолідарності” вимагають ТСК по фортифікаціях і готові блокувати роботу ВР

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Фракція “Європейська Солідарність” готова до блокування роботи ВР, якщо монобільшість і керівництво парламенту не поставлять в порядок денний ТСК по фортифікаціях і дронах. Про це заявила співголова фракції Ірина Геращенко із посиланням на пресслужбу “ЄС”.

“Озвучили вимогу фракції на погоджувальній. Вже завтра починається пленарний тиждень і ми очікуємо голосування по ТСК, а також винесення в порядок денний закону про заборону московських попів”, – повідомила депутатка.

“Більше півроку наша фракція наголошує на пріоритетності цих питань для країни, ВР має в рамках контролю над урядом сприяти забезпеченню ЗСУ безпілотниками в достатній кількості і високої якості. Ми маємо розібратися, хто в уряді відповідає за фортифікації, яка ціна і якість цих робіт”, – зазначає Геращенко.

“Якщо монобільшість і далі блокуватиме створення ТСК, це означає, що вони покривають проблеми щодо зведення сучасних захисних ліній і забезпечення армії БаЛА”, – резюмувала співголова фракції “ЄС”. 

Як повідомлялось, Порошенко заявив, що ситуація, яка розгортається на російському кордоні в Харківській області демонструє, що фортифікації не були побудовані.

Читай у Google News!