Закон на 20 млрд. Зекоманда зможе “заробити” за рахунок Дня Незалежності та Київської кільцевої – юристка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
green man warning thief

Президент Зеленський підписав закон, який дозволяє заступнику глави Офісу президента Кирилу Тимошенку та міністру інфраструктури Олександру Кубракову витратити понад 5 млрд грн на святкування Дня Незалежності та більше ніж 100 мільярдів гривень на Київську кільцеву дорогу без аукціонів та системи публічних закупівель ProZorro.

Про це повідомила юристка, колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська. “Зеленський та його команда тільки завдяки цьому закону поповнять свою особисту та “партійну касу” на щонайменше 20 млрд грн”, – зазначає юристка.

Таке рішення, вважає Загребельська, свідчить, що депутати, чиновники, політики та громадські організації, котрі всі ці дні зверталися до президента з проханнями заветувати цю корупційну схему, “коштують” для Зеленського менше ніж 20 млрд, які можна на ній вкрасти.

“30-річниця Незалежності – важливе свято для нас. Для президента – це лише можливість заробити. Наші (бюджетні) гроші Зеленський вже вважає своїми та витрачатиме їх так, як захоче. Фахового та цивілізованого голосу громадян президент України вже не чує. Зеленський переконаний, що “маса” підтримуватиме його та організовані за вкрадені гроші “видовища” забезпечать йому рейтинги”, – наголошує Загребельська.

Вона також звернула увагу, що про систему публічні державних закупівель ProZorro “можна забути”.

“Скоро там залишаться тільки закупівлі, які через свою “копійчаність” не цікавлять Банкову. Ми станемо ще біднішими, а президент та його оточення ще багатше.”, – пише юристка.

Вона також зауважила, що мовчання олігархічних телеканалів про це свідчить, що з олігархами у Зеленського партнерські стосунки та “місця полювання” компромісно поділені.

Читай у Google News! google news