ДБР встановило правоохоронців, які здійснили перші постріли по мітингувальниках 20 лютого 2014 року

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Слідчі Державного бюро розслідувань встановили, хто здійснив перші постріли на Євромайдані 20 лютого 2014 року. Колишньому командиру роти спецпідрозділу “Беркут” Севастополя та одному з міліціонерів цього підрозділу повідомили про підозри.

Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому командиру роти спецпідрозділу «Беркут» УМВС України в м. Севастополі та одному з міліціонерів цього підрозділу. Вони були безпосередніми виконавцями масових розстрілів активістів Майдану та фактично були першими, хто почав стрільбу по мітингувальниках.

Слідством встановлено, що 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській в Києві ці міліціонери спецроти «Беркут» виконали наказ вищого керівництва та застосували до учасників акцій протесту вогнепальну зброю, споряджену патронами з свинцевою картеччю. Безпосередньо через них загинуло троє мітингувальників, а ще трьом були спричинені вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості.

Їх постріли фактично стали поштовхом до продовження вчинення умисних вбивств учасників акцій протесту, уже з застосуванням нарізної табельної автоматичної та снайперської вогнепальної зброї, бійцями спецпідрозділів Київського «Беркута» так звана «чорна рота») та внутрішніх військ МВС України.

Через їхні дії загинуло 48 учасників акцій протесту та ще 90 отримали вогнепальні кульові поранення. Після цих подій, командир Севастопольського «Беркута» разом з працівниками очолюваного підрозділу аби уникнути відповідальності втекли до Севастополя, де згодом перейшли на бік ворога та сприяли анексії півострова.

За вчинення цих злочинів, командиру Севастопольського «Беркута» та його підлеглому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Читай у Google News!