Данія та Польща затримають будівництво “Північного потоку-2”?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Видання Gazeta Polska Codziennie пише, що Данія може відкласти згоду на будівництво Nord Stream 2, якщо попросить Польщу про її оцінку, повідомляє “Польське радіо”.

Це серйозно видовжить процедури, – вказує лист керівництва компанії Nord Stream 2 AG, яка будує російсько-німецький газопровід; голова правління Маттіас Варніґ вважає, що воно може тривати роками.

Данія не погодилася на північний маршрут газогону (у виключній економічній зоні) й очікує від будівничих оцінки впливу на довкілля та чергового клопотання про згоду на південний маршрут у межах данських територіальних вод.

На основі законодавства, якому підлягає південний шлях, Данія може оцінити клопотання про інвестицію під кутом закордонної політики та безпеки. Як читаємо, ця оцінка може бути некорисною для російського газопроводу, адже в минулому Копенгаґен декларував, що дії росії в Україні не є в інтересах Данії. Данська сторона планує врахувати те, що відбувається в росії і як вона ставиться до України.

Як відомо, у США ухвалили закон щодо протидії “Північному потоку-2″. Водночас Європарламент прийняв резолюцію із закликом зупинити будівництво “Північного потоку-2”.

Читай у Google News!