Європарламент прийняв резолюцію із закликом зупинити будівництво “Північного потоку – 2”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У вівторок, 12 березня, Європарламент в ході пленарної сесії в Страсбурзі прийняв резолюцію із закликом зупинити будівництво газопроводу “Північний потік – 2”, повідомляє “Прямий”.

Крім того, в документі містяться такі пропозиції, як передбачити можливість введення нових антиросійських санкцій, в тому числі обмежити доступ рф до фінансів і технологій, а також більше не брати до уваги Москву стратегічним партнером. За резолюцію проголосували 402 депутати, проти ж виступили тільки 163 законодавця, а ще 89 утрималися.

Нагадаємо, європейський комісар з питань бюджету Гюнтер Еттінгер вважає, що незважаючи на тиск з боку США проект газопроводу “Північний потік-2” не буде зупинений.

У США вважають російські ініціативи з побудови газопроводу “Північний потік-2”, а також “Турецький потік” політичними інструментами, які далекі від суто комерційних проектів.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що газопровід “Північний потік-2” може стати підставою для чергової агресії Російської Федерації.

Як відомо, США попередили німецькі компанії, що Вашингтон може накласти на них санкції через підтримку будівництва газопроводу “Північний потік-2”.

Читай у Google News!