Cпілка журналістів звинуватила Deutsche Welle у виправдовуванні війни проти України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Deutsche Welle

Національна спілка журналістів України вимагає від Deutsche Welle зняти матеріал, в якому виправдовується війна і збройна агресія росії проти України, заявив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

“Неприпустимо, що матеріал Deutsche Welle виправдовує війну і збройну агресію проти України. Поважне медіа повторює наративи путіна і його ганебну брехню, навіть коли це міститься у цитаті героїні інтерв’ю. Неприпустимо випускати такі тексти без редакційного коментаря, де має засуджуватися агресія проти України та засуджуватися брутальне знищення мирного населення”, – написав Томіленко.

Крім того, НСЖУ закликала Європейську федерацію журналістів оперативно проаналізувати текст Deutsche Welle на предмет дотримання принципів журналістської етики. Також спілка просить журналістські об’єднання надати рекомендації західним медіа, як уникати поширення путінської пропаганди під приводом балансу думок.

“Я і мої колеги по НСЖУ розчаровані, що у Deutsche Welle цей матеріал пройшов редакційний гайдбук (редакційні правила), який вважався одним з кращих на серед цивілізованих медіа. Треба невідкладно зняти цей матеріал з публікації, щоб не ганьбитися”, – наголосив Томіленко.

Скарги можна надіслати сюди.

Читай у Google News!