Олекса Манн: Вся сутність ‘русской культури’ – це наїбалово

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
русской культури

Демонстрація того, що вся сутність ‘русской культури’ – це наїбалово, безперебойно і яскраво поступає кожен день, пише український художник та есеїст Олекса Манн.

Починаючи від вистрибування з табличками «нєт войнє» в «прямом ефірі» головного пропагандистського каналу, де просто ніколи не буває прямих ефірів і пафосних заяв про «Кієвскую Русь» со всєм русскоязычным міром» від русскіх лібералів, аж пряміком до всього їх толстоєвського, яким вони найобують весь світ, прикриваючись їм, як ширмою для своїх «спецоперацій».

Вся їх культура і всі витікаючи звідти поведінкові структури – це і є спецоперація по наїбалову. Вони так живуть. Ну от так вже там все прошито в матриці і це треба усвідомити раз і на завжди. Не треба ілюзій. І вишукувати там, у цьому гівні, якісь зерна під мікроскопом.Те, що вони просто хитровиєбано намагаються ссати всім в очі і є їх культурою. І коли це усвідомить більшість не тільки наших співвітчизників, а і людей у світі, тоді ми і переможемо у війні.

Про це завжди писали всі дослідники їх культури і менталітету. Всі мандрівники і дипломати, типу маркіза де Кюстіна чи Сигизмунда Герберштейна. Вони ж відкритим текстом про це казали. Що це просто підлі мразі і вірити їм не можна. Конкретно попереджали світ в такий спосіб. Усвідомлення, що це все наїбалово, зроблено для наїбалова і закінчується тільки наїбаловом має бути на всіх рівнях. А за наїбаловом моментально слідує ракетний удар по житловим кварталам, роддомам і дитячім садкам. Має бути усвідомлення, що по іншому просто не буває. Вони так мислять. І називають це спецопераціями.

Читай у Google News!